** Našich věrných  zákazníků si velmi vážíme, a proto se vybraná prémiová vína a vína k uskladnění  zobrazují pouze REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKŮM PO PŘIHLÁŠENÍ **

Kermesse, Vino da Tavola Rosso

 
 
Zajímavá super směska červených vín: Syrah x Petit Verdot x Cabernet Sauvignon x Merlot x Lagrein, přibližně ve stejném poměru. Všechny odrůdy se ve stejném termínu sbírají dále spolu vinifikují, kromě Cabernet Sauvignonu, který dozrává později a je zpracováván samostatně. Po vykvašení víno zraje 18 měsíců v barikových sudech z francouzského dubu (? nové, ? jednou použité), poté ještě leží 6 měsíců na lahvích. Tmavě fialově červená barva a intenzivní vůně připomínající lesní ovoce s diskrétním pikantním kořením v pozadí. Velmi elegantní a harmonické víno s velmi dobře zakomponovaným tříslem a dlouhou dochutí. Rafinované a velmi elegantní víno s velkým potenciálem.
Dostupnost odesíláme ihned
1 969 Kč / ks    
Kód produktu 373-05
Značka Elena Walch
Kategorie červená vína
 

Zajímavá super směska červených vín: Syrah x Petit Verdot x Cabernet Sauvignon x Merlot x Lagrein, přibližně ve stejném poměru.

Všechny odrůdy se ve stejném termínu sbírají dále spolu vinifikují, kromě Cabernet Sauvignonu, který dozrává později a je zpracováván samostatně. Po vykvašení víno zraje 18 měsíců v barikových sudech z francouzského dubu (? nové, ? jednou použité), poté ještě leží 6 měsíců na lahvích.

Tmavě fialově červená barva a intenzivní vůně připomínající lesní ovoce s diskrétním pikantním kořením v pozadí. Velmi elegantní a harmonické víno s velmi dobře zakomponovaným tříslem a dlouhou dochutí. Rafinované a velmi elegantní víno s velkým potenciálem.

Objem 0,75 l
Oblast Jižní Tyrolsko
Ročník vína 2005

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Wine of Italy  Vás tímto zdvořile informuje o skutečnosti, že tento web používá soubory cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, sociální média a pro reklamní účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.