Tramín z Tramínu výběr Elena Walch

Kdo by nechtěl ochutnat Tramín přímo z městečka Tramin v Jižním Tyrolsku? Tento ochutnávkový výběr vznikl po pár dotazech od zákazníků, který z Gewürztramineru od Eleny Walch bychom doporučili...

Elena Walch byla nazvána novináři  "královnou Gewürztramineru", pojďme tedy její skvělý tramín objevit!

Myslím, že každý člověk má své osobité chutě - proto je i tolik různých vín po světě - a tak vznikla tato bedýnka, v které můžete ochutnat všechny 3 druhy tramínů od Eleny Walch a navíc Vám ještě jednu láhev přidáme zdarma. 

Jsme zvědaví, který Tramín bude pro každého z vás favoritem? 

Na zdraví!                                                                                                                                               Vaše Petra z Wine of Italy

 

skladem
Značka: Elena Walch
3 256 Kč –20 % 2 599 Kč
Kategorie: Výběr vín
Region: Jižní Tyrolsko
Objem: 4x0,75 l
Země původu: Itálie
Tramín z Tramínu Elena Walch Alto Adige
3 256 Kč –20 %

3 druhy Gewürztraminer od Eleny Walch:

1. Gewürztraminer Selezione Alto Adige DOC, r. 2021

Gewürztraminer se svým typickým suchým šarmem a osobitostí, v intenzivní slámově žluté barvě s náznaky zlatých odlesků. Klasické projevy Tramínu - intenzivně aromatické tóny růží, květin a koření se v tomto vínu krásně vzájemně snoubí. Víno je na patře bohaté na jemnost, se svěží plností, harmonickou elegancí a dlouhým závěrem.

2. Gewürztraminer "Concerto Grosso" Alto Adige DOC, r. 2020

Concerto Grosso - "velký koncert" určitě přesvědčí všechny o tomto tvrzení novinářů! Pěkná zlatavá barva, ovocné tóny kandovaných pomerančů a citrusových plodů se kombinují s náznaky medu, skořice a hřebíčku. Velmi elegantní a svůdné.

3. Gewürztraminer "Kastelaz" Alto Adige DOC, r. 2019

Špičkový tramín z Tramínu z terasovité vinice Kastelaz, která se nachází přímo nad centrem městečka Tramín, v nadmořské výšce cca 400 m. Prestižní víno Eleny Walch, velmi mohutné, živé, s překrásným aroma, opakovaně odměňováno těmi nejdůležitějšími italskými i světovými oceněními. Zářivá zlatožlutá barva. Výrazná a intenzivní vůně s krásným aroma růžových květů a koření. V chuti je to víno s jasně definovanou strukturou, bohaté a koncentrované, velmi aromatické ve finále a se svěží, dobře vyváženou kyselinkou.

+

 Gewürztraminer Selezione Alto Adige DOC, r. 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: